ABRRA
O FIRMIE
O firmie


   Firma aBrra powstała w 2001 roku. Początkowo przygotowywano projekty i ekspertyzy systemów bezpieczeństwa dla firm kontrahenckich, a także prowadzono realizowane inwestycje.
Były to fabryki, hipermarkety, budowle zabytkowe, wojskowość, autosalony, stadion piłkarski.
   Kolejnym krokiem była działalność dydaktyczna między innymi na zlecenie Policealnego Studium Ochrony w Legnicy. Równolegle rozwijała się działalność Rafała Brzeskiego jako rzeczoznawcy i biegłego sądowego z zakresu technicznych systemów bezpieczeństwa.
   W marcu 2002 została podjęta decyzja o rozszerzeniu zakresu działalności firmy. Powstał zespół instalatorów oraz został zapewniony całodobowy serwis wraz z konserwacją zainstalowanych systemów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoferować kompleksową obsługę w zakresie technicznych systemów bezpieczeństwa, zapewniając profesjonalne wykonawstwo za przystępną cenę.
Od 2004 roku wykonujemy Cyfrowe Systemy Nadzoru Wizyjnego dla sieci jednego z banków, co pozwoliło nam jeszcze bardziej zgłębić problematykę bezpieczeństwa banków w strukturze mikroodziałów.
   Posiadamy uprawnienia i certyfikaty pozwalające budować systemy technicznej ochrony mienia począwszy od zabytków a skończywszy na obiektach wojskowych najwyższego znaczenia. Oferujemy: Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemy Nadzoru Wizyjnego, Systemy Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu pracy, Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze i Rozgłoszeniowe, Systemy Bramek Antykradzieżowych, Systemy Kontroli Wartowników, Automatykę Bram, oraz wszystkie pozostałe instalacje niskonapięciowe elektryczne i teletechniczne oraz ich pomiary i odbiory.
   Prowadzimy szkolenia z zakresu technicznych aspektów bezpieczeństwa. Programy wszystkich szkoleń są dedykowane do potrzeb szkolonych grup. Zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania na szkolenia.
   Dodatkowym potwierdzeniem, iż firma Abrra jest godnym zaufania partnerem, jest fakt powołania Rafała Brzeskiego do pełnienia funkcji Biegłego Sądowego z zakresu Technicznych Systemów Bezpieczeństwa przy Sądzie Okręgowym w Legnicy, oraz nominacja na dyrektora dolnośląskiego Biura usług Rzeczoznawczych i Konsultingowych OSPPiI "POLALARM".


   Wysoka jakość wykonywanych usług, doświadczenie, a także pracownicy o wysokich kwalifikacjach w zakresie technicznej ochrony mienia, pozwalają na profesjonalne zabezpieczanie wszelkich obiektów. Posiadamy możliwości organizacyjne, ekonomiczne i techniczne, które umożliwiają świadczenie usług na terenie całego kraju. We wszystkich instalowanych systemach stosujemy urządzenia wysokiej klasy mający certyfikaty i atesty.